Owocem współpracy Columbii oraz Zedda, jednego z najpopularniejszych DJ-ów na świecie, jest stylowe oraz w pełni funkcjonalne obuwie dla nowego pokolenia entuzjastów outdooru.

Columbia Sportswear ogłasza premierę swojej najnowszej kolekcji obuwia SH/FT inspirowanej współczesną, dynamiczną urbanizacją oraz dążeniami do poszukiwania równowagi na łonie natury. Stanowiąca doskonałe połączenie stylu i funkcjonalności kolekcja SH/FT została zaprojektowana z myślą o nowym pokoleniu – entuzjastach outdooru, i oferuje doskonałe parametry użytkowe zarówno na asfalcie, jak również na nieutwardzonym szlaku.

– Zauważyliśmy, że coraz więcej młodych ludzi na łonie natury stara się odnaleźć równowagę, naładować baterie lub zwyczajnie odpocząć od pełnego zgiełku życia – mówi Peter Ruppe, wiceprezes ds. obuwia w Columbii. – Aby odpowiedzieć na ten trend, stworzyliśmy całkowicie nową kolekcję obuwia, która nie tylko nawiązuje do młodzieżowego wyczucia miejskiego stylu, ale także sprawdza się na szlaku.

Czerpiąc inspiracje z wyjątkowej roli natury i miejskiego stylu życia młodzieży, firma Columbia Sportswear nawiązała współpracę ze zdobywcą platynowych płyt i nagród GRAMMY – DJ-em i producentem muzycznym Zeddem, aby wspólnie stworzyć kolekcję SH/FT. W miarę jak nowatorska muzyka Zedda zdobywa uznanie milionów fanów na całym świecie, artysta znajduje równowagę w wygodzie, tworząc niemal nieustannie, także w podróży.

– Jestem fanem sneakersów, więc zaintrygowała mnie idea, z której zrodziła się kolekcja SH/FT – mówi Zedd. – Jestem zachwycony ich wyglądem, dopasowaniem oraz wygodą. Bez względu na to, czy jestem w studiu, na świeżym powietrzu czy na scenie, te buty to idealne połączenie wygody i stylu.

Od ponad 80 lat firma Columbia Sportswear stara się zachęcać swoich klientów do aktywności outdoorowych.  Kolekcja obuwia SH/FT idzie o krok dalej, zapewniając doskonałe parametry użytkowe i funkcjonalność na szlaku, nie zapominając o stylu.

Oto najważniejsze cechy tej kolekcji:

  • Nowoczesna estetyka, żywe kolory i sportowa wygoda
  • Podeszwa środkowa SH/FT z podwójnym kompozytowym materiałem amortyzującym, który oferuje wysoką sprężystość dla długotrwałego użytkowania
  • Przyczepna podeszwa odpowiednia dla różnego rodzaju nawierzchni
  • Cholewka dzianinowa zapewniająca wygodę przez cały dzień
  • OutDry, najlepsza w swojej klasie wodoodporna, oddychająca technologia Columbii

Amerykańska premiera kolekcji SH/FT odbyła się 9 sierpnia w wybranych sklepach i pod adresem columbia.com. Obejmuje ona cztery style w rozmiarach i kolorach męskich i damskich. Zespół Columbii nawiązał dodatkowo współpracę z kilkoma butikami specjalizującymi się w sneakersach premium, w tym Atmos, ShoeGallery i UBIQ. W wybranych lokalizacjach tych marek będą dostępne edycje limitowane niektórych modeli. Od 16 sierpnia najbardziej kolorowe i krzykliwe modele SH/FT są dostępne u nowych partnerów Columbii: Foot Locker i Champs.

Europejska premiera kolekcji SH/FT została zaplanowana na wrzesień 2019. Kolekcja będzie dostępna pod adresem Columbia.com oraz w wybranych sklepach i obejmie trzy style męskie.

Dodaj komentarz