Firma AF – w jakiej branży działa?

Firma AF to przedsiębiorstwo, jakie zostało sklasyfikowane przez PKD jako branża zajmująca się robotami budowlanymi związanymi ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. Jakie projekty wykonuje Firma AF?

Firma AF – co konstruuje i oferuje?

Firma AF posiada długoletnie doświadczenie w projektach, jakie wymagają robót żelbetowych. Dzięki kadrze specjalistów, którzy są wyszkoleni w tematyce budowli mostów, wiaduktów, a także tuneli Firma AF jest najczęściej wybieranym wykonawcą do tego typu robót.

Dodatkowo zaplecze techniczno–maszynowe jest zaawansowane i szerokie, dzięki czemu przedsiębiorstwo jest w stanie wykonać projekt od początku do końca bez ingerencji pośredników. Firma doskonale zdaje sobie sprawę, że rozwój jest ważny, dlatego inwestuje w nowe urządzenia i podwyższa kwalifikacje pracowników.

Firma AF – dlaczego jest chętnie wybierana przez kontrahentów?

Firma AF znana jest ze swojej sumienności, odpowiedzialności, pracowitości, terminowości, precyzji, a także uczciwego cennika. Są to wszystkie najpotrzebniejsze składniki, z jakich powinna się składać każda firma specjalizująca się w branży budowlanej.

Dzięki tym cechom można mieć pewność, że projekt zostaje przekazany w ręce ludzi, którzy poważnie i odpowiedzialnie podchodzą do przekazanych zadań. Do dużego atutu, jaki należy wymienić, jest także indywidualne podejście do klienta i łatwy kontakt za pośrednictwem formularza, maila, oraz telefonu.

Firma AF – jakie projekty zostały zrealizowane?

Projekty przedsiębiorstwa AF dotyczą przede wszystkim budowy dróg, mostów, wiaduktów, tuneli oraz obiektów hydrologicznych. Obecnie tworzone lub już zrealizowane zlecenia to:

  • rozbudowa II linii metra w Warszawie,

  • budowa drogi ekspresowej S2 w Warszawie,

  • budowa suchego zbiornika przeciwpowodziowego w Roztokach Bystrzyckich,

  • budowa wiaduktu kolejowego w Ptaszkowej,

  • budowa zbiornika hydrotechnicznego w Boboszowie,

  • remont suchego zbiornika w powiecie Kaczorów.

Warto wspomnieć, że firma angażuje się zarówno w bardziej zaawansowane, jak i mniejsze projekty. Dzięki uniwersalności i działalności na całą Polskę jest w stanie zrealizować prawie każdy projekt w kraju.

Dodaj komentarz