Jak dobrać damskie bojówki do sylwetki? Porady stylistki

Bojówki przeżywają prawdziwy renesans i na dobre wpisały się w wiele ciekawych stylizacji. Nic dziwnego, że tak chętnie wybierają je kolejne kobiety, bowiem mnogość ich zastosowania przyprawia o niemały zawrót głowy. Jak dobrać odpowiednie tego typu spodnie do swojej sylwetki? Kiedy będziesz wyglądać w nich najlepiej?

Przede wszystkim – uniwersalność

Warto zaznaczyć, że bojówki damskie są niezwykle uniwersalne. Przede wszystkim jednak – są wygodne, nie krępują ruchów i pasują niemal do każdego elementu pozostałej garderoby. Dodatkowo wiele kobiet o różnych typach sylwetki może je założyć bez większych przeciwwskazań.

Wybierając jednak konkretny model, należy zwrócić uwagę na linię talii. Spodnie z wysokim stanem będą doskonale prezentowały się na paniach wysokich. W tym przypadku można swobodnie podkreślić klasyczne proporcje sylwetki. Niższe kobiety powinny z kolei wybrać standardowy stan, aby uwydatnić zalety swojej figury. W takim wydaniu niemal każda z nas doceni komfortowe rozwiązania oferowane przez bojówki. Można zwrócić także uwagę na kolor. Kobietom o figurze gruszki poleca się jasne kolory. Tak samo, jak posiadaczkom figury trójkąta. Panie o sylwetce jabłka powinny z kolei wybierać nieco ciemniejsze warianty kolorystyczne.

spodnie

Spodnie damskie materiałowe bojówki

Swobodny styl pasujący do wszystkiego

Bojówki damskie ze ściągaczami doskonale wpasują się zarówno w luźne, codzienne stylizacje, jak i te na bardziej wyszukane okazje. Spodnie świetnie uwydatnią swoją oryginalność ciekawym T-shirtem (najlepiej z przesłaniem!), który w połączeniu z dołem da efekt nietuzinkowego zestawienia. Dobrym połączeniem w zimniejsze dni będzie także bluza z kapturem, w wariancie tzw. kangurki. Nieoczywiste połączenie kolorów może dać bardzo oryginalny efekt.

Wybór pastelowych lub teoretycznie niepasujących do siebie barw, może spowodować powstanie zupełnie nowej stylizacji. Ta z kolei może stać się od tej pory ulubioną. Nie należy bać się eksperymentowania i próbowania nowych rzeczy. Świat mody swobodnie przecież na to pozwala. Warto jednak pamiętać, że nie wszystkie połączenia będą odpowiednio pasować do każdej okazji. Tu uniwersalność nieco się zawęża.

Kiedy wybrać bojówki?

Szeroki wybór asortymentu tego typu spodni nie ogranicza w żaden sposób ich wyboru jako jednego z głównych elementów ubioru. Poszukując czegoś na bardziej wytworne okazje, bezproblemowo można natrafić na eleganckie bojówki damskie. Szybko okaże się, że ten rodzaj spodni ma również nieco bardziej wyrafinowaną wersję i nie musi kojarzyć się z dresowymi aranżacjami i wyłącznie luźnymi stylizacjami. Ciekawe stylizacje znajdziesz w wpisie na stronie roztocze.net.

spodnie

Czarne spodnie damskie bojówki

Nade wszystko najczęściej jednak, jako jeden z głównych elementów garderoby, bojówki stanowią nieodłączny element pasujący do towarzyskich wyjść z przyjaciółmi lub znajomymi. Wtedy, gdy liczy się swoboda ruchów i jednocześnie dobry wygląd, będzie to doskonałe rozwiązanie. Gdy chcemy jeszcze bardziej podkreślić swoją oryginalność, swobodnie możemy wybrać spodnie moro damskie bojówki, które z pewnością będą przyciągały uwagę towarzyszących osób. Ten styl szczególnie dobrze wpasuje się jako uzupełnienie pozostałej garderoby w luźnym stylu.

Bojówki nie przez przypadek odzyskały swoją popularność. To wygodne, komfortowe spodnie, które pasują wielu kobietom. Niezależnie od ich figury, wzrostu czy aktualnie dobieranej stylizacji.

Dodaj komentarz