Kilka sposobów na zaręczyny w pandemii

Pandemia koronawirusa mocno wpłynęła na nasze codzienne życie. Kolejne obostrzenia i ich luzowanie – sytuacja zmienia się niemalże jak w kalejdoskopie. Mimo to można z powodzeniem sprawić, że zaręczyny w czasach pandemii będą na tyle udane, że będziemy je miło wspominać przez lata. Co więc zrobić, aby mimo ograniczonych możliwości móc się oświadczyć w taki sposób, aby mimo ciężkiej sytuacji było bardzo przyjemnie? Podpowiadamy.

Wybór pierścionka zaręczynowego ma znaczenie

Wybór odpowiedniego pierścionka zaręczynowego ma ogromne znaczenie na drodze do zaręczyn, jakie będzie się wspominać latami. W praktyce oznacza to przede wszystkim to, że jego rozmiar ma zostać odpowiednio dopasowany. W jaki sposób to zrobić? Można na przykład zrobić tak, żeby wybranka serca się nie zorientowała. Można np. kupić komuś na prezent pierścionek i wybierając go zapytać o rozmiar przyszłej narzeczonej. Innym sposobem będzie sprawdzenie rozmiaru wyjmując pierścionek ze szkatułki w której przechowywana jest biżuteria. Nie bez znaczenia może okazać się pomoc rodziców, albo bliskiej osoby – przyjaciółki, rodzeństwa etc. Sposobów jest mnóstwo, sęk w tym, aby odpowiednio je wykorzystać. Kolejna ważna kwestia, to dobór designu pierścionka. Tutaj w grę wchodzi przede wszystkim indywidualny gust wybranki. Oznacza to, że trzeba wpisać się w jej oczekiwania, ale można też ją z powodzeniem zaskoczyć. Na rynku są salony jubilerskie, takie jak ten http://www.jubileraura.pl/ . Można w nim wykonać pierścionek na indywidualne zamówienie. Takie działanie na pewno zaskoczy przyszłą narzeczoną i sprawi, że doceni tego typu działania.

Zobacz także: https://wimet.com.pl/zareczyny-w-pandemii-kilka-pomyslow-na-oryginalne-powiedzenie-sobie-tak/

Sposoby na zaręczyny w pandemii

Pandemia skutecznie zamknęła nas w domach, ale nie oznacza to, że na dobre sprawiła, że nie jesteśmy w stanie zadbać o organizację przyjemnych zaręczyn. Jeśli pogoda na to pozwoli, to bardzo dobrym sposobem na nie będzie skorzystanie z dobrodziejstw natury. Takie działanie mocno wpłynie na to, że stanie się przyjemnie i będzie także namiastka normalności. Można wykorzystać potencjał parku, albo lasu i tam zorganizować poczęstunek połączony z zaręczynami. Zaręczyny w domu, to także dobry pomysł. Pierścionek zaręczynowy można schować pod poduszkę, albo w szafce na ubrania. Można także schować go w bucie, kieszeni kurtki. A może jakaś romantyczna kolacja we dwoje? Wszystko zależy od tego, na jaki element zaskoczenia oraz anturaż stawiamy. Sposobów jest dużo, należy tylko umiejętnie wprowadzić element efektu WOW, aby wspominać zaręczyny latami.