Lekcje angielskiego z native speakerem – kluczowe benefity

O lekcjach z native speakerami mówi się obecnie dużo, a zajęcia realizowane przez osoby, dla których angielski to język ojczysty, stały się niebywale popularne. Angielski z native speakerem, pod okiem doświadczonego nauczyciela, może przynieść studentom unikalne korzyści. Oto największe benefity konwersacji z angielskim native speakerem.

Język angielski z nativem to styczność z prawdziwym językiem angielskim

Im bardziej żywy jest język, z którym masz kontakt, tym błyskawiczniej zrealizujesz swoje cele w nauce języka angielskiego.  Lekcje z nativem to forma edukacji, w której odtwarzasz prawdziwą sytuację konwersacji i możesz w czasie rzeczywistym korygować błędy.

Z nativem nabierasz pewności siebie

Poznając język angielski przez konwersacje z native speakerem (np. ucząc się angielskiego online w TalkBack) ciągle urozmaicasz swój język. Konwersując z native speakerem doskonalisz swoje umiejętności podczas normalnej rozmowy.

Native speaker uczy interesujących faktów

Rozmowy  o tym co lubisz robić mogą okazać się wyraźnie prostszą, dodatkowo bardziej interesującą drogą do edukacji językowej. Ponadto nauka angielskiego jest nieporównanie prostsza, kiedy okazuje się, że Twój nauczyciel jest interesującym człowiekiem, z którym masz parę wspólnych pasji.

Z native speakerem motywujesz się do mówienia

Kiedy kurs angielskiego prowadzi polski lektor, pokusa zwracania się do niego po polsku jest oczywista. Angielski z native speakerem jest wyzwaniem i bodźcem, co szybko  wpływa na Twój angielski. Odpowiedni native speaker wie, jak przekonać Cię do mówienia po angielsku i przełamać barierę w mówieniu.

Język angielski z nativem to lepszy wymowa

Obecnie trudno orzec, ile akcentów jest w angielskim, ale jest ich już szacunkowo kilkaset. Jeśli fascynuje Cię akcent Amerykanów, poszukaj native’a z USA. Kiedy Twoim aspiracją jest nabycie brytyjskiego akcentu, znajdź native’ów pochodzących z Wysp Brytyjskich.

Dodaj komentarz