Małe, ale nowoczesne boisko piłkarskie. Jakie zabezpieczenia powinno posiadać?

Polacy kochają sport. Piłka nożna jest jedną z najchętniej uprawianych dyscyplin – praktycznie w każdym przedziale wiekowym. Jednocześnie warto zwrócić uwagę na to, że coraz więcej miast decyduje się na to, aby na ich terenie działały w pełni profesjonalne boiska wielofunkcyjne, na których oczywiście można uprawiać różne dyscypliny sportu. Taki obiekt musi być w odpowiedni sposób wyposażony, ale również dysponować odpowiednimi zabezpieczeniami. Jakimi? Chodzi głównie o piłkochwyty.

Nowoczesne boiska piłkarskie oraz obiekty, które można nazwać wielofunkcyjnymi, a więc takimi, gdzie możliwe jest uprawianie różnych dyscyplin sportu, zdecydowanie zyskują na popularności i wykonywane są nie tylko w dużych miastach, gdzie mamy do czynienia z dużą ilością ludności, ale również w miastach zdecydowanie mniejszych. Często wchodzą w skład szeroko zaprojektowanych terenów rekreacyjno-sportowych.

Aby takie boisko było w pełni funkcjonalne, musi być po pierwsze komfortowe w użytkowaniu, po drugie bezpieczne, zarówno dla graczy, użytkowników, jak i okolicznych mieszkańców, przechodniów.

Nowoczesne piłkochwyty

Boiska wielofunkcyjne mogą niestety być zagrożeniem dla osób postronnych oraz chociażby przechodniów, którzy mogą na przykład zostać trafieni piłką. Może również dojść do szeroko rozumianego uszkodzenia mienia (samochodu, roweru, motoru, elewacji budynku). Dlatego w celu zminimalizowania tego rodzaju sytuacji, ryzyka ich wystąpienia, bardzo dobrym rozwiązaniem jest po prostu zastosowanie takich produktów, jak piłkochwyty na boiska. Do dedykowane siatki, wraz z odpowiednimi akcesoriami (słupy, akcesoria montażowe), które z powodzeniem można dopasować do typu boiska oraz jego rozmiarów.

Zobacz także: http://www.fakteo.pl/pilkochwyty-na-boiska-czy-mozna-je-wykorzystac-na-wlasnej-dzialce/

Jakie powinny być dobrej jakości piłkochwyty?

Nowoczesne piłkochwyty można kupić w firmie https://www.siatki-kramer.pl/. To rozwiązanie, które pozwoli nam kompleksowo zabezpieczyć obiekt sportowy i zminimalizować ryzyko wydostawania się piłek. Odpowiedniej jakości piłkochwyty powinny być przede wszystkim odporne na uszkodzenia, rozrywanie, przecinanie, rozszarpywanie, silne uderzenia piłek. W cenie są również takie, które nie będą porwane przez wiatr. Dobra jakość wykonania to również odporność na promieniowanie UV, silne podmuchy wiatru, zmianę temperatury. Nie bez znaczenia dla wyglądu i funkcjonalności są również takie piłkochwyty na boiska, które można w prosty sposób montować do konstrukcji.

Dodaj komentarz