Półkolonie dla dzieci – Na jakie atrakcje można liczyć w parku wodnym?

Półkolonie dla dzieci są bardzo ciekawym rozwiązaniem dla dzieci. Przebywanie w określonych godzinach z grupą innych dzieci jest dla dziecka dobrą atrakcją, a dla rodzica sposobem na załatwienie w ciągu dnia konkretnych spraw. Gdy dzień dobiega końca, można zabrać dziecko z powrotem do domu, aby rano znów wysłać na kolonie. Istnieje bardzo wiele obiektów sportowo-rekreacyjnych, które oferują takie właśnie rozwiązania. Szukając dobrej oferty, warto jednak zwrócić uwagę na to, co jest przewidziane w ofercie i w jakim czasie odbywają się poszczególne atrakcje. Jednym z ciekawszych rozwiązań w tym roku są Aquawakacje organizowane przez Park Wodny we Wrocławiu.

Aquawakacje – Jakie zabawy zostały przewidziane?

Aquawakcje to półkolonie dla dzieci we Wrocławiu organizowane przez tamtejszy Aquapark. Całe przedsięwzięcie ma na celu naukę dzieci podstaw pływania i bezpieczeństwa wodnego. Podczas zajęć pływackich, uczestnicy są pod stałą opieką doświadczonych instruktorów. Zajęcia są oczywiście łączone z ciekawą formą zabawy. Każdy dzień półkolonii posiada inną tematykę. Pośród nich wyróżnić można dzień piracki, hawajski czy też olimpijski. Występują zabawy takie jak poszukiwanie skarbu czy też zabawy na terenach wewnętrznych. Atrakcje odbywają się przy pomocy profesjonalnych animatorów wynajętych przez Aquapark we Wrocławiu. Całość zajęć sprawia, że dzieci nie tylko spędzają miło czas, lecz także zdobywają umiejętności. Istnieje również możliwość ubiegania się o kartę pływacką.

Co jeszcze warto wiedzieć o programie Aquawakacje?

Aquapark we Wrocławiu organizuje Aquawakacje w okresie 27.06-26.08. W tym czasie, przez 5 dni w tygodniu organizowane są wyżej wymienione atrakcje i warsztaty pływackie. O bezpieczeństwo dzieci dbają wykwalifikowani ludzie. Ponadto przewidywane są przerwy na posiłek. Składa się on z 3 dań, które są starannie przygotowywane. Wszystkie dania odpowiadają smakom nawet największych niejadków. Dodatkowo są bardzo zdrowe i smaczne.

 

Dodaj komentarz