Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow – wybierz kompleksową budowę domu

Zamierzasz wybudować dom? To decyzja, która musi być odpowiednio przemyślana. Jak wybudować wymarzony dom jednorodzinny? Najlepiej z pomocą specjalistów w tej dziedzinie. Sprawdź ofertę w Przedsiębiorstwie Budowlanym Iwanow i skorzystaj z pełnej obsługi!

Czym zajmuje się Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow?

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow – PBI zajmuje się prowadzeniem kompleksowych usług w ramach budowy domów jednorodzinnych na zlecenie swoich klientów. Firma ma ponad 15-letnie doświadczenie w branży i stale się rozwija, by oferować swoim klientom usługi na jak najwyższym poziomie.

Specjalnością PBI jest budowa domu jednorodzinnego – https://dom-pokazowy.pl/ prowadzona według tradycyjnej technologii. Firma specjalizuje się w budowie domów z gotowych projektów, zapewniając swoim klientom pełną pomoc w ramach wykonania inwestycji od A do Z.

Firma buduje domy według dwóch projektów gotowych dopasowywanych do potrzeb klientów – są to domy o metrażach 75 oraz 90 metrów kwadratowych.

Dzięki swojemu dużemu doświadczeniu oraz rozległej wiedzy w zakresie budowy domów Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow może zapewnić swoim klientom kompleksową i fachową obsługę zgodnie z indywidualnymi życzeniami.

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow – zakres usług

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow prowadzi usługi budowlane na zamówienie klientów. Budowa domów obejmuje między innymi poniższe czynności:

1. Przygotowanie projektu na zamówienie klienta – uwzględnia on warunki panujące na działce oraz miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego lub warunki zabudowy.

2. Wykonanie wyceny budowy – według uzgodnień z klientem dotyczących zastosowanych technologii oraz materiałów.

3. Przeprowadzenie prac geodezyjnych – przez doświadczonych geodetów posiadających odpowiednie uprawnienia.

4. Zajęcie się formalnościami – pracownicy firmy zajmują się przygotowaniem dokumentacji i złożeniem jej w urzędach, dzięki czemu klient nie musi robić tego samodzielnie.

5. Realizacja budowy domu – firma zajmuje się materiałami oraz robocizną.

6. Nadzór i odbiór budowy – w uzgodnionym terminie z klientem.

Zobacz dom pokazowy przed podjęciem decyzji

Jeżeli chcesz zdecydować się na usługi świadczone przez Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow, sprawdź wcześniej dom pokazowy przygotowany przez firmę. Dzięki niemu możesz dowiedzieć się, jak na żywo prezentuje się konstrukcja budynku i przez to łatwiej podjąć swoją decyzję związaną z budową domu.

Dom pokazowy przygotowany przez PBI jest zaprezentowany również na stronie internetowej firmy, gdzie można sprawdzić jego galerię zdjęć oraz rzut projektu.

Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow

ul. Szczególna 38 62-023 Szczytniki

Tel.: +48 663 822 112 E-mail: biuro@dom-pokazowy.pl

Dodaj komentarz