Marka Remington była partnerem podczas ostatniego pokazu mody Mariusza Przybylskiego, który odbył się 23 czerwca w warszawskim Forcie Sokolnickiego. Był to pokaz kolekcji specjalnej o nazwie „Cztery Smaki”, która powstała przy współpracy projektanta z koszykarzem Marcinem Gortatem. Kolekcja oparta jest na czterech wyjątkowych motywach łączących styl sportowy z casualowymi elementami.

Podczas tego wydarzenia szczególna rolę odegrała marka Remington, która zadbała o przygotowanie niebanalnych stylizacji włosów modelek i modeli biorących udział w pokazie. Efekty zachwycały oglądających pokaz gości i idealnie komponowały się z całością prezentowanych stylizacji.

Frekwencja podczas pokazu dopisała. Obecnych było wiele osób z branży mody, w tym liczne grono gwiazd m.in. Magdalena Mielcarz, Monika Olejnik, Julia Wieniawa i Antoni Królikowski, Paulina Smaszcz-Kurzajewska z mężem Maciejem, Paulina Drażba, Filip Bobek, Maria Niklińska, Macademian Girl, Jessica Mercedes, Wiktoria Omyła, Tre Voci w składzie Miłosz Gałaj, Mikołaj Adamczak, Voytek Soko-Sokolnicki i inni.

Dodaj komentarz