Stylowe torebki na wakacje – co warto mieć w garderobie?

Lato to dobry czas, by odświeżyć swoją garderobę. Jakie torebki sprawdzą się wtedy najlepiej? Zobacz modele, które będą najlepiej wyglądały wakacyjną porą i sprawdzą się podczas wielu okazji!

Torebka worek – praktyczna torebka na letnie wojaże

Latem najlepiej sprawdzi się taka torebka, która będzie duża i pojemna. Właśnie dlatego warto zwrócić uwagę na torebki worki. To fason torebek, które są podobne do worków i z góry wyposażone są w ściągane zapięcie z rzemyka albo sznurka. Wyposażone są również w uchwyt do noszenia w ręku albo na ramieniu.

Takie torebki wakacyjne będą kapitalnie sprawdzały się podczas zwiedzania czy też na wyjście ze znajomymi do restauracji. Można też zabierać je na plażę – najlepiej nadają się wtedy modele wykonane z lekkich i wytrzymałych tkanin bawełnianych. Dostępne są również torebki wykonane ze skóry naturalnej.

Torebka listonoszka – ta mała będzie idealna na wakacje

Gdy poszukujesz poręcznej torebki na wakacje, doskonałym wyborem będzie również mała listonoszka. Takie torebki świetnie spisują się podczas wakacyjnych wyjazdów i bez problemu można dopasować je do wielu stylizacji.

Mała listonoszka do noszenia na ramieniu lub też na ukos ciała jest bardzo praktyczna, ponieważ nie wymaga ona używania rąk podczas jej noszenia, a przy tym pozwala na łatwe przechowywanie w niej podręcznych przedmiotów, na przykład portfela, telefonu.

Warto sprawdzić torebki Ego – Albina Torebki które mają lekkie, wakacyjne kolory, na przykład można kupić je w odcieniach pomarańczowym, limonkowym, żółtym. Dzięki temu będą kapitalnym uzupełnieniem stylizacji podczas wyjazdów na wczasy.

Torebka shopper – ta z tkaniny będzie strzałem w dziesiątkę

Jeżeli lubisz duże torebki, weź również pod uwagę torebki typu shopper. Te z tkaniny są najlepszym wyborem na lato, ponieważ są lekkie i pojemne.

Torebka shopperka z tkaniny może świetnie nadawać się na plażę albo na piknik. Jest na tyle duża, że bez problemu zmieścisz w niej wszystko, co warto mieć pod ręką podczas wyjścia z domu albo z hotelu. Wybierając tę wykonaną z tkaniny, można również korzystać z niej bardzo łatwo, ponieważ nie waży dużo i jest poręczna.

Torebka nerka – saszetka do noszenia w pasie albo na ukos

Jedną z modnych torebek, która będzie również dobrym wyborem na wakacyjny wyjazd, jest nerka. To rodzaj saszetki, która przeznaczona jest do noszenia w pasie, ale obecnie wiele osób nosi ją na ukos ciała, dlatego jest ona wtedy wygodniejsza w używaniu.

Torebka nerka może być kupiona w różnych wariantach. W sklepach można znaleźć eleganckie modele wykonane ze skóry naturalnej i ekologicznej, ale również można zdecydować się na torebkę wykonaną z tkaniny albo z materiału technicznego w sportowym wydaniu.

Dodaj komentarz