Wielkimi krokami zbliżają się 2. urodziny VIVO! Krosno. Z tej okazji Centrum Handlowe przygotowało konkurs „Bitwa na Style”, w którym uczestnicy będą mogli zaprezentować swoje autorskie pomysły na jesienne stylizacje. Do wygrania vouchery o wartości od 300 do 1500 zł. Jednym z jurorów w modowym plebiscycie będzie Adam Chowański – stylista znany z programów „Dzień Dobry TVN” oraz „Projekt Lady”.

Co należy zrobić, aby wziąć udział w urodzinowej „Bitwie na Style”? Zasady są proste! W dniach 5-16 września wystarczy udać się do VIVO! Krosno i w wybranym salonie odzieżowym (w oparciu o dostępny asortyment) przygotować wybraną stylizację modową oraz na miejscu wykonać konkursowe zdjęcie. Następnie, fotografię wraz z imieniem, nazwiskiem oraz informacją, w jakim sklepie skompletowano outfit należy przesłać na adres: konkursVIVO@gmail.com. Gotowe!

Otrzymane zgłoszenia w dniach 17-22 września trafią na profil facebook VIVO! Krosno, gdzie internauci zagłosują na najlepszą stylizację. Spośród wytypowanych kandydatur jury konkursowe wybierze czwórkę finalistów modowego konkursu. Prace oceniać będą: przedstawiciele Agencji 2Be (organizatora konkursu) oraz gość specjalny Adam Chowański. 28 września, podczas drugich urodzin VIVO! Krosno odbędzie się wielki finał „Bitwy na Style”, w którym wyłonieni laureaci w zadaniu specjalnym powalczą o wartościowe nagrody – vouchery zakupowe do salonów odzieżowych o wartości od 300 do 1500 zł. Zadaniem finałowej czwórki będzie przygotowanie stylizacji według kryteriów wyznaczonych przez eksperta. Na podstawie stworzonych zestawów Adam Chowański opowie o trendach, które zdominują nasze szafy jesienią.

Wrzesień to wyjątkowy miesiąc dla VIVO! Krosno. Niebawem wspólnie świętować będziemy drugie urodziny naszego centrum handlowego. Zbliżające się wydarzenie postanowiliśmy uczcić konkursem „Bitwa na Style”, którego uczestnicy będą mogli zaprezentować się szerokiemu gronu za pomocą mody. Serdecznie zapraszam biorących udział w konkursie oraz osoby, które tym razem zdecydowały się jedynie kibicować już 28 września do VIVO! Krosno. Tu, celebrować będziemy drugą rocznicę otwarcia naszego Centrum Handlowego oraz poznamy zwycięzców modowego plebiscytu – mówi Izabela Malecha, Center Manager VIVO! Krosno.

Regulamin konkursu znajduje się na stronie internetowej oraz w notatkach na profilu facebook VIVO! Krosno.

Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz