Zadbaj o bezpieczeństwo – zamów firmowe odblaski reklamowe!

Odblaski są niezbędne do tego, by zredukować ryzyko wypadków i kolizji na drodze. Dzięki temu, że są widoczne już z daleka, zmniejszają niebezpieczeństwo takich zdarzeń, chroniąc pieszych, rowerzystów. Gdy szukasz pomysłu na praktyczne gadżety reklamowe, pomyśl o zamówieniu odblasków!

Odblaski reklamowe – dla jakiej firmy będą najlepsze?

Gadżety jak odblaski reklamowe doskonale nadają się dla wielu firm i tak naprawdę mają one uniwersalne zastosowanie.

Najczęściej odblaski reklamowe kupują firmy, których klienci będą często korzystali z tego typu produktów. Są to między innymi firmy ubezpieczeniowe, firmy prowadzące produkcję i sprzedaż artykułów sportowych oraz pojazdów.

Również odblaski często kupowane są przez samorządy oraz organizacje i fundacje, które przekazują je podczas różnych eventów lub swoim darczyńcom.

Rodzaje odblasków reklamowych

Producenci oferujący odblaski reklamowe mogą zaprezentować klientom szeroką gamę artykułów do wyboru. Do często kupowanych odblasków zaliczane są:

  • Breloczki, zawieszki odblaskowe – mają różne kształty, na przykład są okrągłe, mają formę zwierzątek, dlatego często kupowane są dla dzieci. Mogą mieć one formę miękkich zawieszek z folii lub też zawieszek twardych z plastiku o odblaskowej strukturze.

  • Opaski odblaskowe – praktyczne opaski, które zakładane są na ręce lub nogi, aby uzyskać odpowiednią widoczność.

  • Kamizelki odblaskowe – przeznaczone dla osób dorosłych oraz dla dzieci, zakładane są na używaną odzież, zapewniają wysoki poziom widoczności.

Zależnie od wybranego wariantu odblaski reklamowe kosztują od około 1 złotego do 10 złotych za sztukę.

Odblaski reklamowe z logo firmy

Obecnie producenci oferujący odblaski reklamowe mogą zaprezentować je w wielu wariantach i dodatkowo mogą zaoferować usługi ich personalizacji – znakowania.

Na odblaskach reklamowych najczęściej umieszcza się nadruk z logo firmy, który może wtedy skutecznie ją promować. Można również wykonać odblaski reklamowe na zamówienie w konkretnym kształcie logo firmy, co związane jest z wyższym kosztem, jednak odblask jest wtedy unikatowy.

Gdzie można zamówić odblaski reklamowe?

Odblaski reklamowe są oferowane przez wiele firm, dlatego przed zakupieniem tego typu gadżetów najlepiej zapoznać się z różnymi propozycjami.

Żeby złożyć zamówienia na odblaski reklamowe, nie trzeba jednak samodzielnie udawać się do producenta. Teraz wiele firm wykonujących takie upominki przyjmuje zamówienia online, dlatego wystarczy tylko wybrać odpowiedni typ odblasków, a potem przekazać do firmy projekt graficzny.

Dodaj komentarz