Już w najbliższą niedzielę  -7 lipca od 15:30 do 18:30 – na poziomie I w Złotych Tarasach, odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Złote Tajemnice. Na wydarzenie nt. psychologii, kryminologii i tajemnic ludzkiego umysłu zaprasza Zbigniew Urbański, znany z roli gospodarza programu „Prawdziwe Zbrodnie”, posiadający unikalną wiedzę zdobytą dzięki wieloletniej współpracy z FBI.

Tematem niedzielnego spotkania będzie „Osobowość w sytuacji kryzysowej”. Gościem specjalnym Zbigniewa Urbańskiego będzie doświadczony suicydolog, Ryszard Jabłoński – wykładowca Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego i prezes Polskiego Towarzystwa Suicydologicznego. Z jego wykładów dowiemy się czym jest osobowość kryzysowa, jak ją rozpoznać, jakie są rodzaje osobowości i w jakim stopniu determinują nasze postawy i zachowania. Ryszard Jabłoński opowie również o tym, jak współczesny tryb życia wpływa na nas i nasze usposobienie. Czy nerwy i stres, w połączeniu z wybuchowym temperamentem mogą spowodować zagrożenie dla naszych najbliższych i dla nas samych?

Złote Tajemnice, to wyjątkowa propozycja Złotych Tarasów dla wszystkich chcących spędzić wspólnie czas, przy ciekawych i często bardzo zaskakujących aktywnościach, podczas niedziel bez handlu. Galeria zaprasza wszystkich chętnych na poziom pierwszy, w pobliżu popularnej fontanny. Wydźwięk zaplanowanych aktywności ma charakter działań CSR. Głównym założeniem jest nie tylko zapewnienie rozrywki wszystkim uczestniczącym w wydarzeniach, ale też budowanie świadomości o potencjalnych zagrożeniach, które eksperci omówią bez tabu, w sposób przystępny dla każdego.

– Bardzo się cieszę, że Złote Tarasy mają pomysł na edukowanie swoich klientów o zagrożeniach, jakie czyhają na nich w dzisiejszym świecie. Nasz cykl zaplanowaliśmy tak, aby odkryć tajemnice ludzkiego umysłu, opowiedzieć o mechanizmach zbrodni i zdemaskować zachowania przestępców w jak najbardziej atrakcyjny i przystępny sposób. Zapewniam, że warto być z nami już w tę niedzielę – zaprasza Zbigniew Urbański.

Wydarzenia przeznaczone są wyłącznie dla osób pełnoletnich, a liczba miejsc jest ograniczona. Warto zgłosić się na nie poprzez facebookowy profil Złotych Tarasów: https://www.facebook.com/events/2348623458505076

Wygraj atrakcyjne nagrody – skutery i samochód

Projekt Złote Tajemnice będzie trwał do listopada br., a spotkania zaplanowano raz w miesiącu. Jego uzupełnieniem jest gra online, także utrzymana w świecie pełnym poszlak i zagadek https://zlotetajemnice.pl/gra/.  Jest ona podzielona na etapy i pomyślne zakończenie każdego z nich otwiera kolejny poziom rozgrywki. Gracze prowadząc śledztwo wcielą się w rolę detektywa, będą zbierać punkty i walczyć o atrakcyjne nagrody. Są to m.in. skutery oraz samochód osobowy. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w listopadzie.

Specjalnie dla projektu stworzona została dedykowana strona internetowa: www.zlotetajemnice.pl

Dodaj komentarz